Заміна склопакетів

Нове енергозберігаюче життя для Ваших старих металопластикових вікон

Переживши осінньо-зимовий період, дороге опалення та загальне подорожчання комунальних послуг багато людей починають замислюватися про те, як знизити витрати і як оптимізувати витрати. Виходячи з потреб клієнтів, компанія Вікна-Стар спільно з компанією Глас Треш відкриває сезон заміни старих склопакетів у раніше встановлених вікнах на нові – енергозберігаючі. Заміна склопакетів допоможе клієнту скоротити витрати на опалення, що є актуальним для будинків з тепловими лічильниками та індивідуального будівництва, а також економити на кондиціонуванні в літній період. Енергоефективні склопакети Глас Треш допоможуть покупцям зберегти тепло взимку, а прохолоду влітку.

Ціни на заміну склопакетів

Найменування (формула склопакета) Опір теплопередачі (R), м2K/Вт Світлопропускання (τv), % Рівень пропускання теплової енергії (g) % Вартість склопакета, м.кв.
Склопакет двокамерний енергозберігаючий з енергозберігаючим склом EN2plus (4i-10Ar-4М1-10Ar-4i) 1,17 74 53 35,65$
Склопакет двокамерний енергозберігаючий з енергозберігаючим склом Zero та EN2plus (4i-10Ar-4М1-10Ar-4i) 1,2 65 41 48,03$
Склопакет двокамерний сонцезахисний та енергозберігаючий зі склом Selekt та EN2plus (4i-10Ar-4М1-10Ar-4i) 1,18 66 39 51,85$

 

Примітка:

  • Ціна на склопакети встановлена в умовних одиницях та переводиться в гривню за комерційним курсом на день оплати
  • Вартість установки/заміни склопакета (робота) – 150 грн./пакет, за умови, що розміри склопакета не перевищують 1 м.кв.
  • Вартість установки/заміни склопакета (робота) – 200 грн./м.кв. за умови, що розміри склопакета перевищують 1 м.кв.
  • Термін гарантія на склопакети – 5 років
  • Усі роботи з безготівкового розрахунку проводяться при 100% передоплаті
  • При обслуговуванні замовника у зоні передмістя Києва встановлюється транспортна надбавка

On-line заявка

Немає часу чи можливості передзвонити?

Вашу заявку відправлено