Про компанію

Вас вітає команда “Вікна-Стар”! Дякую, що цікавитеся, хто ми, як працюємо і яких принципів дотримуємось.

Ми щиро вважаємо, що якісні вікна та скління – це інвестиція в комфорт та безпеку. Наше завдання – допомогти вам зробити правильний вибір.

З дня заснування у 2005 році ми обрали безпеку наших клієнтів, особисту відповідальність та бездоганну якість своїми ключовими цінностями. Ми цінуємо свою репутацію, а тому прагнемо кожному клієнту дати максимум від того, на що здатні (і навіть трохи більше).

Що вирізняє нас від інших українських віконних компаній?

Європейська якість та чесна ціна

Ми ретельно відбираємо найнадійніших постачальників склопакетів, профілю та фурнітури. Ми з гордістю співпрацюємо з провідними європейськими брендами: Аеreco, Glastroesch, Hormann, Illbruck, Reynaers, Soudal, VEKA, Winkhaus. Завдяки цьому клієнти “Вікна-Стар” отримують чесну ціну та повну 10-річну гарантію на кожен виріб.

Професійна команда та завдання будь-якого рівня складності

Ми впевнені, що вікнами мають займатися професіонали. Тому у команді “Вікна-Стар” працюють виключно фахівці з будівельною та архітектурною освітою, у штаті є архітектор та інженери-проектувальники. На відміну від більшості українських віконних компаній, компанія Вікна-Стар має будівельну ліцензію на монтаж вікон. Все це дозволяє успішно виконувати монтаж будь-якого рівня складності — від приватних квартир і котеджів до багатоквартирних будинків, торгових центрів, промислових об’єктів і навіть атомних електростанцій.

Оперативність та ефективна логістика

Ми працюємо швидко, але без шкоди для якості. Ми готові до будь-якого виклику, але завжди дотримуємося слова. Ми не нав’язуємо те, що вам не потрібно, але готові забезпечити комплексний підхід — від вимірювання та виробництва віконних конструкцій до вивезення сміття та сервісного обслуговування. Відстань не перешкода, адже “Вікна-Стар” працює по всій Україні.

Вірність стандартам та визнання експертів

Ми — фанати правильного монтажу за українськими та міжнародними стандартами. Це гарантує покупцям довгострокове та безпроблемне використання наших виробів. Всі наші конструкції проходять обов’язковий контроль якості за місцем монтажу — і лише після цього ми вважаємо свою роботу виконаною. Авторитетний віконний портал OKNA.UA відзначив високу якість, енергоефективність та злостійкість наших вікон — все те, що забезпечує вам комфорт, економію та безпеку.

Розвиток галузі та об’єднання професіоналів

Ми хочемо працювати на цивілізованому та професійному ринку, де дбають про клієнтів, а не про миттєвий прибуток. Тому у 2013 році компанія “Вікна-Стар” стала співзасновником Асоціації учасників ринку вікон та фасадів (АУРОФ). Ми інвестуємо чимало сил та енергії у проведення освітніх заходів для колег та клієнтів, а також стоїмо біля витоків розробки та впровадження технічних стандартів для віконної та дверної галузей в Україні.

Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів, партнерів чи співробітників!

Наші правила

Працюємо за стандартами -
українськими та європейськими (ДСТУ, EN)
Цінуємо Вашу думку та
відкриті до діалогу
Вибираємо перевірені та
надійні комплектуючі
Тримаємо слово і
не зриваємо терміни
Відповідаємо за свою роботу протягом 10 років після монтажу
+ Клієнт завжди правий

Сертифікати та ліцензії