Монтаж вікон

Якісний профіль, кращий склопакет, фурнітура світових брендів, іменитий завод виробник вікон на даний момент цим нікого не здивуєш, але як працюватиме це вікно, чи легко ходитиме фурнітура, чи провисатимуть стулки – за це відповідає монтаж. А якщо бути більш точним, то технологія монтажу, яка повинна прописуватися окремо під кожну організацію.

Компанія «Вікна-Стар» ще в 2006 році розробила будівельний стандарт організації з монтажу світлопрозорих конструкцій у будівлях типових проектів. Де вказується потрібна кількість кріпильного матеріалу, прописана технологія установки. При складніших конструкторських рішеннях ми проектуємо вузол примикання (монтажний шов) індивідуально. Відповідно до нашого стандарту монтаж здійснюється із застосуванням анкерних дюбелів, пластин та одним з найкращих професійних пінних поліуретанових ущільнювачів (монтажної піни) Soudal (Бельгія). Саме у разі використання даних матеріалів ми можемо надати гарантію на наші вироби 10 років.

Якість наших монтажних робіт підтверджено державною ліцензією на будівельні роботи, сертифікатом авторизованого партнера за системою «Теплий монтаж Soudal Window System» та знаком «Якісний монтаж» від Асоціації учасників ринку вікон та фасадів.

Прайс із монтажу вікон

Найменування Одиниця виміру Вартість
Монтаж вікон за 1м.кв. 250 грн.

У вартість включено монтажну піну та витратні матеріали.

On-line заявка

Немає часу чи можливості передзвонити?

Вашу заявку відправлено