Компанія Вікна-Стар – ваш надійний партнер у будівництві!

У нашій компанії ми завжди дбаємо про кваліфікацію наших фахівців, і ми пишаємось, що наш інженер-проектувальник з енергоефективності споруд успішно пройшов обов’язкове підвищення кваліфікації з інженерно-будівельного проектування у частині забезпечення економії енергії згідно зі статтею 17 Закону України “Про архітектурну діяльність”.

Наші фахівці мають відповідну кваліфікацію, а кваліфікаційний сертифікат, був отриманий ще у 2018 році. Вони мають глибокі знання та розуміння у сфері забезпечення економії енергії на всіх етапах проектування.

Інженер-проектувальник з енергоефективності споруд має ряд важливих завдань та обов’язків. Він розробляє проекти, які забезпечують економію енергії, забезпечує відповідність проектів вимогам надійності та безпеки будівельних конструкцій, готує пояснювальні записки та здійснює авторський нагляд за реалізацією проектних рішень.

Наші спеціалісти володіють глибокими знаннями законодавства України з організації та здійснення будівництва, будівельними нормами та правилами, сучасними технологіями та досвідом виконання будівельних робіт.