Winkhaus BlueCompact

Winkhaus BlueCompact – це продукт, що пропонує електронну систему контролю доступу для приватних і комерційних будівель. Ми підібрали для Вас п’ять переваг, які роблять цю систему унікальною:
  1. Безпека: Winkhaus BlueCompact може забезпечити високий рівень безпеки для вашого дому, оскільки цю систему не можливо відкрити за допомогою відмичок, як одного з найбільш поширених елементів зламу. Усі дії з цією системою записуються в спеціальний журнал подій, це дозволяє бути в курсі всього, що відбувається в будинку, а також отримати інформацію про будь-які спроби несанкціонованого входу.
  2. Зручність: Winkhaus BlueCompact може забезпечити зручний спосіб входу в будинок. Вам достатньо мати всього один ключ який відкриє всі Ваші двері, забудьте про незручну зв’язку ключів, з Winkhaus BlueCompact Вам достатньо одного маленького ключа який відкриє до 25 дверей.
  3. Ефективність: Winkhaus BlueCompact може бути дуже ефективним для сімей, де багато людей входять та виходять з будинку протягом дня. Завдяки системі доступу можна дозволити доступ до будинку різним людям з різними рівнями доступу, таким як садівник або господарський працівник, не переживаючи про небезпеку втрати ключів.
  4. Надійність: Winkhaus BlueCompact може бути надійним рішенням для тих, хто переживає за безпеку свого дому. Система має високу стійкість до вторгнення та вандалізму, та не підключена до жодного мережевого сервісу чи хмари, тому її важко зламати.
  5. Гнучкість: Winkhaus BlueCompact дозволяє користувачам легко додавати або вилучати права доступу, що дозволяє керувати доступом користувачів, надавати доступ для тих, хто цього потребує, і видаляти доступ тим, кому вже не потрібно.