Розсувні вікна

Похило-розсувні системи: Вікна-Стар DuoPort SK

Сучасна архітектура відкриває для нас безмежні можливості проектування фасаду будинку. Найчастіше основним елементом виступають віконні конструкції, що дають постійне проникнення світла в наше житло. Вікна в наш час це можливість спостерігати гарний краєвид, а маючи вихід на терасу ще й відчувати стикання з природою.

Так наші розсувні системи укомплектовані фурнітурою Winkhaus тип duoPort SK дозволяють нашим клієнтам не бачити меж між затишним житлом та двором, зберігаючи при цьому домашній комфорт. Встановивши цей тип конструкції висотою до 2,7м при обладнанні максимально теплим склопакетом до 200 кг., Ви отримуєте відкритий простір без шкоди безпеці.

Технічні характеристики:

Максимальна ширина стулки – 2000 мм

Максимальна висота стулки – 2700 мм

Максимальна вага стулки 200 кг.

Похило-розсувні системи: Вікна-Стар DuoPort PAS

Наша компанія також пропонує інноваційну розсувну систему укомплектовану фурнітурою duoPort PAS, яка надає вікнам нового вимірювання функціональності. За допомогою паралельного зміщення стулки по всьому периметру віконної рами забезпечується природний та рівномірний обмін повітря в приміщенні навіть під час нашої відсутності із збереженням усіх протизламних властивостей вікна.

Завдяки інноваційній розробці поршневої системи в рухомих елементах фурнітури duoPort PAS відбувається автоматичний заклад віконної або дверної стулки при закриванні конструкції. Що забезпечує інтуїтивне керування вікном та найвищий рівень комфорту для Вас.

Технічні характеристики:

Максимальна ширина стулки – 1700 мм

Максимальна висота стулки – 2350 мм

Максимальна вага стулки 160 кг.

Підйомно-розсувні системи VEKASLIDE

Портал VEKASLIDE це підйомно-розсувні двері для великих площ, де загальна довжина порталу може досягати близько 6,5 метрів. Найчастіше необхідність такої системи може виникнути тоді, коли у Вас є приголомшливий вигляд величезного отвору, який у жодному разі не можна закривати глухою стіною (зимовий сад, відкрита тераса, басейн), а виконати скління такого отвору стандартні системи не можуть. Тоді на допомогу приходить VEKASLIDE з низьким, але при цьому теплим порогом, максимально зручною функцією відривання, найбільшою площею скління стулок.

Після встановлення даної системи Ви розумієте що і прозорі стіни існують і скло теж може бути теплим і оберігати Ваш будинок від холоду та спеки зберігаючи затишок в будинку.

Технічні характеристики:

Максимальна висота конструкції – 2700мм

Максимальна ширина конструкції – 6500мм

У цій категорії товарів немає!

Замовити зворотній дзвінок

Немає часу або можливості передзвонити?
Залишіть свої дані з Вами зв'яжеться менеджер

Вашу заявку відправлено