Панорамні вікна

Для створення креативного інтер’єру в будинку часто використовують нестандартні віконні рішення. Одним із таких можна назвати панорамні вікна. Їхня друга назва – французькі, бо з’явилися вони саме там. Є конструкції, що займають всю або практично всю площу стіни. Ставлять їх не лише у котеджах та заміських будинках, а й у міських квартирах. В останньому випадку такі вікна зазвичай монтують між кімнатою та балконом або лоджією, але можна встановити і з видом на вулицю.

 

Переваги французьких вікон

  • Велика кількість світла та сонячних променів. Це позитивно впливає як на освітленість кімнати, але і на емоційний стан людини.
  • Візуальне розширення простору.
  • Можливість спостерігати за тим, що відбувається на вулиці. Особливо це актуально для людей, які мешкають у мальовничих місцях. Крізь панорамне вікно ви зможете милуватися заходами сонця і світанками, нічними вогнями та ін.

При виробництві такого типу вікон дуже важливо врахувати майбутні експлуатаційні та вітрові навантаження на цю конструкцію. Конструкторський відділ компанії «Вікна-Стар» ще на стадії проектування даної конструкції виконує всі необхідні інженерні розрахунки для бездоганної роботи панорамних вікон у будь-яких умовах.

Наша компанія займається проектуванням та встановленням французьких вікон тривалий час. Зателефонуйте або напишіть співробітникам “Вікна-Стар”, щоб дізнатися більше інформації.

У цій категорії товарів немає!

Замовити зворотній дзвінок

Немає часу або можливості передзвонити?
Залишіть свої дані з Вами зв'яжеться менеджер

Вашу заявку відправлено