Алюмінієві вікна

Раніше вважалося, що вироби такого матеріалу не можна встановлювати в житлових приміщеннях за рахунок низької теплоізоляції. Сучасні технології виробництва дозволяють монтувати їх у будь-яких приміщеннях. Алюмінієві вікна досить легкі, не вимагають армування, проте міцні.

Переваги конструкцій з алюмінію

  • Різноманітність форм. Цей метал відмінно піддається обробці, тому з нього можна робити практично будь-які профілі.
  • Привабливі зовнішній вигляд. Навіть звичайний алюміній виглядає стильно та лаконічно. Для любителів креативного дизайну є пофарбовані моделі.
  • Придатність для формування «теплих» та «холодних» систем. У першому випадку між двома металевими елементами використовується спеціальна термічна прокладка, що створює тепловий бар’єр. У другому це однокамерне вікно, що встановлюється на балконі, терасі та ін.
  • Легкість у догляді. Конструкцію достатньо мити в міру забруднення звичайним засобом для чищення або навіть простою водою.

Підібрати потрібний профіль вам допоможуть співробітники нашої компанії. Телефонуйте або пишіть на пошту, щоб отримати консультацію чи оформити замовлення. Відповімо на всі питання та якісно виконаємо роботи.

У цій категорії товарів немає!

Замовити зворотній дзвінок

Немає часу або можливості передзвонити?
Залишіть свої дані з Вами зв'яжеться менеджер

Вашу заявку відправлено