Перше Свідоцтво про участь у проектах з постачання ліцензованих систем захисту

5 лютого 2020 року компанія «Вікна-Стар», перша серед компаній-інсталяторів, отримала Свідоцтво, що підтверджує участь у проектах з постачання ліцензованих систем захисту. Свідоцтво вручили комерційний директор Winkhaus Іван Богдан та засновник та CEO платформи OKNA.ua Андрій Лесьо. Також було урочисто наклеєно першу етикетку, що підтверджує клас зламостійкості вікна на рівні RC2N.

Іван Богдан, комерційний директор Winkhaus: «Тема захисту житла є надзвичайно важливою. Ми недооцінюємо рівень соціального значення та заплющуємо очі на відповідальність віконної галузі перед своїми клієнтами. Після завершення робіт ми не знаємо, що відбувається у будинках чи квартирах, де живуть наші клієнти, які загрози стоять перед їхніми сім’ями. На жаль, випадків незаконного проникнення та крадіжок матеріальних цінностей стає дедалі більше, і основною причиною є типове українське вікно. Дуже радий, і можу говорити про це вже офіційно – компанія “Вікна-Стар” є одним із тих криголамів, що змінює стереотипи та правила гри, пропонуючи ліцензований продукт європейського рівня захисту».

Михайло Орленко, комерційний директор «Вікна-Стар»: «Для нашої компанії стало нормою забезпечити насамперед захист для клієнтів і завдяки компанії Winkhaus ми можемо це робити на професійному рівні. Тобто у нас є круті інструменти – це і протизламна фурнітура, і датчики, та відповідні знання які дозволяють забезпечити клієнту безпеку найвищого рівня».