Останній форпост пав!

В далекому 2018 році, коли ми тільки починали перші розмови з нашими замовниками про комплексну систему безпеки та про спеціалізовані датчики Winkhaus activPilot Control, то зіштовхувались з деякою недовірою в очах наших клієнтів. Поширеним питанням тих часів було а чи зможуть (захочуть) підключать Ваші модні датчики провідні охоронні компанії?

Наразі ми можемо з певністю сказати що ВСІ провідні охоронні компанії України (Венбест, Поліція охорони, Шериф та інші) без проблем підключають датчики Winkhaus activPilot Control до своїх систем.

Останнім форпостом була найбільша охоронна компанія – Поліція охорони, яка після проведення відповідних випробувань, та сертифікації підтвердила підключення наших датчиків до своїх охоронних систем.

P.S Спеціальні приховані датчики Winkhaus activPilot Control, на відміну від будь-яких накладних датчиків, спрацьовують при перших спробах зламу віконної чи дверної конструкції і дають змогу охоронній компанії приїхати ще до того часу як зловмисник проникне у помешкання.

Winkhaus activPilot Control визнані німецькою системою охоронної сигналізації VdS (Property Insurer Association) та сертифіковані VdS за класом B.