Ми фанати правильного монтажу вікон.

А Який монтаж правильний? Це питання ми задали собі ще в 2006 році, коли першими розробили свій стандарт організації по монтажу (СТО), він здебільшого базувався на нормах Російського ГОСТу, оскільки на той час в Україні були відсутні будь які нормативні акти чи документи які б регулювали цей напрямок.

Але час йшов, ми не зупинялись в своєму розвитку і постійне навчання та підвищення кваліфікації стало для нас нормою. Наші фахівці проходили навчання в найбільших учбових центрах і академіях профільних брендів. Ми активно почали переймати європейський досвід, а саме принципи монтажу німецької асоціації RAL та компанії Illbruck

З 2013 року наша компанія підтримала ідею створення Асоціації учасників ринку вікон та фасадів (АУРОФ), а наші фахівці прийняли участь в формуванні всеукраїнської програми навчання та атестації «Якісний монтаж».

З 2016 року ми разом з колегами та Асоціацією (АУРОФ) проводимо практичні майстер-класи на майданчиках будівельних виставок м. Києва, де на практиці показуємо як зробити монтаж згідно вимог ДСТУ та європейської практики.

Акумулювавши такий масив знань та практичного досвіду для нас постало питання в його підтвердженні незалежними інституціями. Саме тому ми дуже раді, що ми ПЕРША компанія яка отримало СВІДОЦТВО що підтверджує готовність нашої компанії забезпечувати монтаж вікон, дверей, складних конструкцій, згідно вимог ДСТУ та право маркування наших виробів етикеткою «Монтаж» від авторитенго порталу OKNA.UA та Асоціації учасників ринку вікон та фасадів.