Шпроси

Великі вікна, особливо у приватних будинках, можуть виглядати не надто гармонійно, а міцність віконного полотна через габарити знижується. У цьому випадку виручать шпроси – решітки, які виконують декоративну або функцію, що зміцнює.

Види шпросів

  • Конструктивні – виконуються з однакового матеріалу з рамами. Ділять віконні полотна на окремі сегменти, причому між шпросами вставляють склопакети. Грати підвищують міцність конструкції, роблять її привабливішою. Розташування ґрат може бути будь-яким, все залежить від конфігурації та розмірів вікна.
  • Декоративні чи несправжні – не входять у віконну структуру, встановлюються у міжскляні проміжки. Можуть бути одно-або двоколірними.
  • Венеціанські – кріпляться на внутрішню чи зовнішню частину скла, найчастіше на клей. Використовуються лише для прикраси.
  • Віденські – частково кріпляться як накладки, а їх рамки вставляються в міжскляні проміжки. Зовні схожі на функціональні моделі.
  • Для дерев’яних вікон підійдуть варіанти накладні. Такі розкладки не прилягають до поверхні скла, а кріпляться до коробки або на петлі. Не підходить для розсувних вікон. Між склом та ґратами залишається невеликий зазор.

Якщо ви вагаєтесь у виборі, проконсультуйтеся з менеджерами нашої компанії.

У цій категорії товарів немає!

Замовити зворотній дзвінок

Немає часу або можливості передзвонити?
Залишіть свої дані з Вами зв'яжеться менеджер

Вашу заявку відправлено