Плівки на вікна

Щоб зробити приміщення комфортнішим, зберегти тепло, підвищити безпеку або запобігти попаданню прямих сонячних променів, не обов’язково міняти віконні склопакети. Дешевше та раціональніше використовувати плівки на вікна, які можуть виконувати різні функції. Монтаж таких покриттів простий, не потребує багато часу. Плівки довговічні, зручні, не ускладнюють догляд за вікнами.

 

Види плівкових матеріалів

  • Сонцезахисні – скорочують яскравість, відбивають промені ультрафіолетового спектру. Не дають повітрю в кімнаті нагріватися, захищають інтер’єр від вигоряння. Можуть бути знімними.
  • Антивандальні – це армований матеріал, який ускладнює проникнення у приміщення через вікна. Зміцнює віконні конструкції. Якщо скло все ж таки тріснуло, плівка не дасть уламкам розлетітися, знижуючи ризик отримання травм людьми.
  • Протипожежні не пропускають повітря, що знижує ризик поширення вогню. Не дають склу тріскати, але при цьому не ускладнюють евакуацію людей через вікна.
  • Шумоізоляційні – знижують рівень вібрації скла від звукових хвиль. Захищають від вуличних шумів чи прослуховування розмов.
  • Енергозберігаючі – монтуються на внутрішню частину скла та скорочують виток тепла з приміщення.

Звертайтеся до менеджерів «Вікна-Стар», щоб придбати вироби.

У цій категорії товарів немає!

Замовити зворотній дзвінок

Немає часу або можливості передзвонити?
Залишіть свої дані з Вами зв'яжеться менеджер

Вашу заявку відправлено