Маркізи

Щоб захистити приміщення від яскравих сонячних променів, створити затишну атмосферу, використовують спеціальні елементи для вікон. Це можуть бути маркізи – тенти з тканини, які працюють за розсувним принципом. Такі конструкції оснащені каркасом, тому добре тримають форму. Їх використовують у приватних будинках чи квартирах, у кафе, магазинах. На полотнах можна розмістити логотипи, зображення, рекламну інформацію.

Особливості віконних маркізів

  • Такі вироби випускають у широкій гамі кольорів – вибрати потрібний відтінок дуже просто. Він може поєднуватися з рештою інтер’єру або бути контрастним, стаючи оригінальним акцентом.
  • Невеликі вироби кріплять над отворами. Вони затіняють вікна та виконують декоративну функцію, прикрашаючи фасад будівлі. Великі моделі застосовують замість альтанок чи критих веранд. Вони створюють досить густу тінь.
  • Каркас маркізів виконують із алюмінію, тому конструкція легка і не створює додаткового навантаження на фасад. Каркаси міцні, витримують вітрове навантаження, не схильні до корозії.
  • Для тентів застосовують сучасні синтетичні тканини. Вони не розтягуються і не деформуються, не вигоряють на сонці, легкі у догляді.

Для оформлення замовлення звертайтесь до наших співробітників за телефоном або електронною адресою.

У цій категорії товарів немає!

Замовити зворотній дзвінок

Немає часу або можливості передзвонити?
Залишіть свої дані з Вами зв'яжеться менеджер

Вашу заявку відправлено