Компанія Вікна-Стар на майстер-класі FensterБуд

Вже традиційно наша компанія прийняла участь в майстер-класі FensterБуд, який пройшов в рамках виставки InterBuildExpo 2021. На ньому ми продемонстрували вхідні двері з профілю VEKA Softline 82 в чарівній ламінації Siena noce з низьким порогом 20 мм, а наші монтажники показали майстерність з монтажу дверних конструкцій у систему виносного монтажу Triotherm в зону утеплювача, але основною родзинкою було оснащення цих дверей.

Інтелектуальна фурнітура німецької компанії Winkhaus дозволила нам обладнати ці двері спеціальним зламостійким замком blueMatic EAV3 з класом протизламу RC2, розумне управління дозволило нам відкривати ці двері за допомогою зчитувача відбитків пальців Idenkom та інтегрувати наші двері у систему розумного будинку і здійснювати управління нею за допомогою смартфону чи самартгодинника. Але основною новинкою яка дуже зацікавила наших клієнтів та відвідувачів виставки були спеціалізовані дверні датчики Winkhaus activPilot Control 3-х різних типів, які ми інтегрували в систему сигналізації Ajax та змогли відслідковувати положення кожного датчика окрема і в той же час показати усі переваги наших датчиків порівняно з накладними датчиками будь-яких інших систем.

Просто нагадаємо які саме це переваги:

  • час спрацювання – датчики winkhaus activPilot Control спрацьовують при перших спробах зламу конструкції, а накладні датчики спрацьовують коли конструкція вже відкрита;
  • прихований монтаж – наші датчики монтуються у фальці вікна чи дверей і тому не псують зовнішній вигляд конструкції та підвищують безпеку конструкції, оскільки не можна помітити підключена конструкція до сигналізації чи ні.
  • датчики відслідковують положення віконної ручки (замкнено чи відімкнено) та положення центрального ригелю і гаків у дверних конструкціях.