Міжкімнатні двері

Важливий конструктивний та декоративний елемент будь-якої житлової будівлі – двері. Компанія «Вікна-Стар» підбере вам відповідне рішення.

 

Види та переваги міжкімнатних дверей

  • Розпашні двері. Це класичний та найбільш затребуваний варіант. Вони прості в експлуатації. Міжкімнатні двері від «Вікна-Стар» підійдуть приміщенням із вузькими отворами. Відрізняються дешевизною. Користуються попитом на ринку.
  • Розсувні. Зручні у використанні, заощаджують простір. Варіанти комплексів: відкатні, двостулкові, касетного типу та купе.
  • Складні. Міжкімнатні двері із оригінальним стильовим рішенням. Функціонують за принципом “гармошки”. При їх відкритті повністю відсутній шум та сторонній звук.
  • Маятникові. Комбінують особливості розсувних та розстібних конструкцій. Мають високі показники теплової та звукової ізоляції. Зручні у використанні, заощаджують простір. Їм характерна швидка та проста установка.

Покупцям пропонують різноманітні декоративні виконання систем. Фахівці проведуть виміри та підберуть відповідний комплекс. Зв’яжіться з нашим менеджером, щоб залишити заявку, дізнатися подробиці та отримати консультацію.

Замовити зворотній дзвінок

Немає часу або можливості передзвонити?
Залишіть свої дані з Вами зв'яжеться менеджер

Вашу заявку відправлено