Металопластикові двері

Двері – ключовий елемент будь-якої квартири та приватного будинку. Така деталь безпосередньо бере участь у формуванні інтер’єру, за допомогою яких можна підкреслити стиль, прикрасити його. Грамотно підібрані конструкції виконуватимуть свої завдання, а також тішать дизайнерським виконанням. Компанія «Вікна-Стар» пропонує металопластикові двері, які забезпечують оптимальну звуко- та теплоізоляцію, високу герметичність, надійність.

У нашому каталозі ви знайдете три види продукції:

  1. Балконні двері. Перед такими виробами не стоїть мета захищати від проникнення, але саме вони відповідають за якісну вентиляцію та теплоізоляцію будинку.
  2. Міжкімнатні. Виконують функції перегородки між кімнатами та частинами будинку. За характеристиками міцності і вартості вони являють собою проміжний варіант між балконними і вхідними дверима.
  3. Вхідні конструкції для квартири або будинку набагато краще за міцністю та захищеністю, оскільки піддаються механічним та атмосферним впливам. Особливості: надійність та посилене армування для отримання максимальної жорсткості.

Телефонуйте за вказаними номерами, будемо раді проконсультувати вас за всіма моментами.

У цій категорії товарів немає!

Замовити зворотній дзвінок

Немає часу або можливості передзвонити?
Залишіть свої дані з Вами зв'яжеться менеджер

Вашу заявку відправлено