Холодне скління

Щоб не дати холодному вітру чи дощу шансів потрапити на балкон чи лоджію, їх необхідно склити. Практичний та недорогий варіант – це холодне скління. Для нього застосовують віконні блоки із алюмінієвими профілями. Найчастіше у них розсувна конструкція, що дозволяє заощадити місце на балконі.

Переваги цього методу

Хоча холодне скління не дозволяє суттєво знизити тепловтрати, він має кілька переваг.

  • Низька ціна – вона менша, ніж при теплому склінні, тому реалізувати ідею простіше.
  • Мінімальна вага – алюмінієві блоки легші, не створюють великого навантаження на опору. Це робить їх гарним варіантом для старих будинків або не міцних будівель.
  • Економія місця – розсувні стулки з виносом заощадять вільний простір, не вимагатимуть додаткового місця для відкриття.
  • Можливість фарбування – виробники випускають блоки у широкій кольоровій гамі, оскільки алюміній легко фарбується. Можна вибрати той відтінок, який гармонійно впишеться у спільну ідею.

Скління буває з виносом чи ні. У першому випадку віконні блоки кріплять на огорожу. Така схема простіша. Варіант із виносом створює додаткове місце, адже віконна конструкція кріпиться на виносних брусах, виходячи за балконний периметр. Телефонуйте, щоб отримати консультацію та оформити замовлення.

Замовити зворотній дзвінок

Немає часу або можливості передзвонити?
Залишіть свої дані з Вами зв'яжеться менеджер

Вашу заявку відправлено