Винос балкона

Виносні балкони

При склінні балкон старого формату (хрущовки, сталінки, чешки) або бажанні розширити балкон за рахунок виносу, ми часто стикаємося з проблемою того, що необхідно шукати організацію, яка або зміцнила каркас існуючої конструкції, або наварила новий. Іноді ми не замислюємося про те, що потрібно звертатися до професіоналів, щоб забезпечити гарантію безпеки.

Наша компанія спеціалізується на зварювальних роботах із застосуванням дугового зварювання. Під технікою зварювання зазвичай розуміють прийоми маніпулювання електродом або пальником, вибір режимів зварювання, пристосувань і способи їх застосування для отримання якісного шва і т.п. зварювальних матеріалів, стан поверхні, що зварюється, якість підготовки і складання кромок під зварювання і т. д. Дугове зварювання металевими електродами з покриттям в даний час залишається одним з найпоширеніших методів, що використовуються при виготовленні зварних конструкцій. Це пояснюється простотою і мобільністю обладнання, можливістю виконання зварювання в різних просторових положеннях і в місцях, важкодоступних для механізованих способів зварювання. У перші роки застосування дугового зварювання використовувалися металеві електроди з тонким іонізуючим покриттям, що підвищує стабільність дуги. Однак властивості металу шва були низькими. Тому нині подібні електроди для зварювання практично не застосовують.

При використанні даної технології ми можемо виготовляти виносні конструкції балконів до 300 мм при розрахунку ваги конструкції на плиту, що дозволяє убезпечити нижню статеву плиту від зайвих навантажень, що при поважному віці деяких проектів будинків є вирішальним фактором при проектуванні балкона під ключ (скління, утеплення , обшивка).

Прайс на виносні роботи з балконів

Найменування Одиниця виміру Кількість Вартість
Винос балконів простий (зварювання кронштейнів) За метр погонний 620 грн.
Винос балконів складний (зварювання каркасу) За метр погонний 790 грн.
Кріпильна смуга За метр погонний 20 грн.

Ціни вказані з урахуванням матеріалу та роботи

У цій категорії товарів немає!

Замовити зворотній дзвінок

Немає часу або можливості передзвонити?
Залишіть свої дані з Вами зв'яжеться менеджер

Вашу заявку відправлено