Тепле скління

Балкони та лоджії поступово перестають бути місцями, де зберігаються зламані лижі чи непотрібні речі. Вони стають місцем, де можна відпочити, розслабитись, ненадовго відволіктись від світу. Щоб насолоджуватися спокоєм у будь-яку пору року, їх утеплюють та засклюють. Це допомагає захистити від холодного вітру, морозів, опадів та навіть підвищує температуру у квартирі.

Що таке тепле скління

Під цим терміном мається на увазі вид утеплення балкона чи лоджії, що допомагає зберегти високу температуру повітря у цій зоні. Може проводитися по всій висоті або лише від парапету. Нижня частина – глуха.  Особливості:

  • Стики при таких роботах герметизують піною, додатково застосовують утеплювач – пінополістирол. Для лоджій його ширина повинна бути не менше 100 мм.
  • Для скління застосовують ПВХ блоки з профілем із оцинкованої сталі. Стулки бувають глухими, що відкриваються або відкидаються.
  • Для верхніх поверхів додатково утеплюють дах.

Такий варіант забезпечує комфортну атмосферу, має високі тепло- і шумоізоляційні характеристики, дозволяє створити герметичну конструкцію, захищену від попадання вологи всередину. Виглядає конструкція привабливо, догляд за вікнами простий. Звертайтесь до нас за консультацією та замовленням.

Замовити зворотній дзвінок

Немає часу або можливості передзвонити?
Залишіть свої дані з Вами зв'яжеться менеджер

Вашу заявку відправлено