Панорамне скління

Щоб зробити кімнати з балконними конструкціями зовні світлішими, не потрібно хвилюватися про встановлення освітлювальних приладів. Достатньо вибрати панорамне скління, яке мінімізує перешкоди для проникнення світлових променів. Для цього застосовують конструкції із загартованого скла, які практично не мають рам. Вони не дають проникати всередину опадам, дощу, але практично не зберігають тепло. Цей варіант найчастіше використовують на балконах, оскільки лоджії відкриті лише з одного боку.

Переваги панорамного скління

  • Естетичний вигляд будівлі загалом – панорамні конструкції застосовують у елітних житлових комплексах, будинках VIP-класу.
  • Підвищення ціни квартири – такі роботи дозволять підняти ціну на житло, якщо ви маєте намір його продавати.
  • Поліпшення огляду – якщо з балкона відкривається гарний вигляд, панорамні варіанти дозволять милуватися повною мірою.
  • Якщо виконати утеплення, на балконі чи лоджії можна зробити зимовий сад – навіть у холодну пору природного освітлення буде достатньо.

При встановленні якісних склопакетів знижується шумове навантаження, оскільки вони мають високу звукоізоляцію. Стулки бувають розстібними або розсувними.

Наша компанія займається встановленням таких конструкцій. Телефонуйте, ми проконсультуємо та допоможемо підібрати оптимальний варіант.

Замовити зворотній дзвінок

Немає часу або можливості передзвонити?
Залишіть свої дані з Вами зв'яжеться менеджер

Вашу заявку відправлено